• واحد فروش: 32224210-031

Features

اولین همایش خیرین ورزش‌یار کشور

با حضور سید حسن خمینی، دکتر نوبخت، دکتر محمود گودرزی، مهندس مدبر مدیرعامل و نوجوان رییس هیات مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، معاونان و مسئولان ستادی و استانی وزارت ورزش و جوانان، نخستین همایش خیرین ورزش یار کشور در سالن اجتماعات هتل المپیک آغاز شد.

به گزارش روابط عمومي شركت توسعه و نگهداري اماكن ورزشي، 359 هزار متر مربع از پروژه های ورزشی در قالب 92 پروژه نیمه تمام توسط خیرین ورزش یار در حال ساخت و تکمیل است و خیرین برای این اقدام بیش از 43 میلیارد تومان آورده داشته اند.

دکتر محمود گودرزی در حاشیه اين مراسم در جمع خبرنگاران، ارزیابی دولت از عملکرد وزارت ورزش و جوانان را مثبت عنوان کرد و گفت : تاکنون ششصد پروژه ورزشی را به اتمام رساندیم که این خود دلیلی بر این موفقیت است .

وزیر ورزش وجوانان با بیان اینکه در تلاش هستیم آرامش را به فدراسیونها تزریق کنیم گفت : تمام سعی ما این است که ورزشکاران در محیطی آرام و سالم تمرین کنند.

وی سال 94 را سال سختی از نظر اقتصادی دانست و افزود: با این حال قرار شد تا پایان سال از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور مبالغی پرداخت شود. پاداش های مدال اوران و قهرمانان سال 93 و 94 را پرداخت خواهیم کرد.

در بخشی از این همایش نیز آیت الله سید حسن خمینی و دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به سخنرانی در خصوص اثرات معنوی کمک های خیرین و مشارکت آنها در ورزش کشور پرداختند.

در این همایش علاوه بر معاونين وزارتخانه، روسای فدراسیون ها، ورزشکاران و پیشکسوتان، 160 نفر از خیرین ورزش یار نیز حضور دارند.

 

  • varzeshyar94-1
  • varzeshyar94-2
  • varzeshyar94-3
  • varzeshyar94-4
  • varzeshyar94-5